1 Milyon Dolar Ödüllü Fortnite Winter Royale Turnuvası

Son yılların en popüler oyunlarından Fortnite, herkese açık olacak 1 milyon dolar ödüllü Winter Royal turnuvasını duyurdu.

1 milyon dolar ödüllü fortnite winter royale turnuvası herkese açık

Oyunun yapımcısı Epic Games, 1 milyon dolar ödül havuzunuza sahip Winter Royale Fortnite turnuvasını duyurdu.Daha önce ki turnuvaların aksine bu defa turnuvaya katılım sınırlandırılmadı.

Turnuva, gelecek yıl yapılacak Fortnite dünya kupası öncesi bir test turnuvası etkinliği olacak.Winter Royale turnuvası elemeler ve final olmak üzere iki aşamda gerçekleşecek.

Epic Games yaptığı açıklamada Winter Royal turnuvasının, Dünya Kupası Eleme süreceni test etmek için yapılacak bir deneme turnuvası olduğunu belirtiyor.Bu turnuvadan edinilen bilgiler ve tercübe ile Dünya Kupası etkinliğini sorunsuz atlatmayı planlıyor.

Winter Royal Elemeleri ve Winter Royal Finali şekli iki aşamada gerçekleşecek.Ve toplam 1 milyon dolar etkinlikte dağıtılacak.

Bu büyüklükte ödüllü turnuva, bilinmeyen ve daha az bilinen oyunculara büyük ödüller için savaşma şansı veren ilk Fortnite açık yarışmadır. Benzer bir format, daha önce sadece davet edilen oyuncular ile sınırlıydı. 1.000.000 dolarlık rakam, hem eleme hem de finallerde sunulan tüm ödüllerin toplamıdır.

Winter Royale Elemeleri sırasında herkesin kendini deneyerek yüksek puana ulaşmak için birden fazla şansı olacak. Etkinlik süresince en çok puan topladığınız maçın puanı dikkate alınacak.

Epic Games, Winter Royal Elemelerinin herkese açık olduğunu belirtiyor.Fakat en iyi performans gösteren ve finale katılmaya hak kazananların sadece Avrupa ve Kuzey Amerika bölgeleleri oyuncuları ile sınırlı olduğunu ifade ediyor.

Avrupa ve Kuzey Amerika bölgelerinde en iyi performansa sahip oyuncular kendi bölgelerinde finallere katılacaklar.

Turnuva tarihleri:

Herkese Açık Winter Royal Elemeleri : 24 – 25 Kasım

Avrupa Winter Royal Finali : 30 Kasım – 1 Aralık

Kuzey Amerika Winter Royal Finali :  11 – 12 Aralık

Bunları da beğenebilirsin