Ücretsiz: WordPress Blog Teması Grandstand

Kişisel blog için kullanabileceğiniz modern tasarıma sahip, minimal wordpress blog teması Grandstand, ücretli tema özelliğine sahip ücretsiz wordress temasıdır.

Yeni blog çalışmaları için sadece bir tema arayışı içerisinde olanlar için oldukça kullanışlı olacaktır.Tema tamamen mobil uyumlu responsive tasarıma sahiptir.

Temanın sahip olduğu özellikleri demo sayfasında da görebilirsiniz ama burada bahsedelim: Yukarıda bahsettiğim gibi responsive tasarım ve retina desteği bulunmaktadır.Dünyanın en çok kullanılan CSS frameworkü Bootstrap 3 ile geliştirilmiş ve HTML5, CSS3 ile kodlanmıştır.Demo sayfasında da göreceğiniz gibi çoklu menü ekleyebilir, sosyal medya entegrayonu sağlayabilirsiniz.

Tema bir çok Google Font seçeneği desteklemekte ve bütün modern tarayıcılar tarafında sorunsuz çalışabilmektedir.

Bugün ki ücretsiz paylaşım katagorimiz de bir çok takipçimizin işine yarayacağını düşündüğüm, wordpress blog temasını sizlerle paylaşıyorum.Aşağıdaki link temanın geliştiricisinin sağladığı demo sayfasına gitmektedir.İndirme linkini sayfada bulacaksınız.

Not: Ücretsiz temayı indirmek için üye olmanız gerekiyor, klasik üyelik işlemi dışında Facebook hesabınızla da kayıt olabilirsiniz.

Demo ve İndirme Sayfası

Wreply.com artık haftanın belirli günleri ücretsiz tasarımları sunmaya başlammıştır.

Diğer ücretsiz tasarımlara buradan ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin