WordPress Eklentileri

WordPress eklentileri kütüphanesi, yeni projelerinizde kullanmak üzere arayış içerinde olduğunuz yüzlerce wordpress eklentisini bir arada sunan devasa bir kaynaktır.

Bu liste altında ücretli ve ücretsiz WordPress sosyal medya paylaşım eklentileri listelenmektedir.Ücretli WordPress plugins özellikle belirtilir.

 1. Social Pug
 2. Accsess Press Social Share
 3. Mashshare
 4. Sassy Social Share
 5. Easy Social Share
 6. Social Share Icons
 7. Super Socializer
 8. Social Locker
 9. Flow Flow Social Stream
 10. Shareaholic

Bu liste altında ücretli ve ücretsiz WordPress cache eklentileri listelenmektedir.Ücretli WordPress plugins özellikle belirtilir.Çerez eklentileri

 1. Wp Super Cache
 2. WP Total Cache
 3. WP Faster Cache
 4. LiteSpeed Cache

Bu liste altında ücretli ve ücretsiz WordPress SEO eklentileri listelenmektedir.Ücretli WordPress plugins özellikle belirtilir.

 1. Yoast SEO
 2. All in One SEO Pack
 3. Google XML Sitemaps
 4. Redirection
 5. Broken Link Checker
 6. Nofollow Link
 7. WP Simple SEO

Bu liste altında ücretli ve ücretsiz WordPress güvenlik eklentileri listelenmektedir.Ücretli WordPress plugins özellikle belirtilir.

 1. Wordfence Security
 2. iThemes Security
 3. All in One Wp Security & Firewall
 4. Shield Security
 5. Sucuri Security
 6. Captcha
 7. Hide My Wp
 8. Spam Protection
 9. SecuPress

Bu liste altında ücretli ve ücretsiz WordPress sosyal medya paylaşım eklentileri listelenmektedir.Ücretli WordPress plugins özellikle belirtilir.

 1. Contact Form 7
 2. Ninja Forms
 3. WPforms
 4. Mailchimp for Wp
 5. MailPoet
 6. Newsletter
 7. Email Subscribers

Bu liste altında ücretli ve ücretsiz WordPress slider eklentileri listelenmektedir.Ücretli wordpress plugins özellikle belirtilir.

 1. Ultimate Responsive Image Slider
 2. Slider WD WordPress Plugin
 3. Master Slider
 4. Huge-IT Slider
 5. Smart Slider 3
 6. Meta Slider
 7. Timeline and History Slider
 8. Post Slider
 9. WordPress Slider Plugin
 10. Slider Image

Bu liste altında ücretli ve ücretsiz WordPress related posts plugins yani benzer içerik eklentileri listelenmektedir.Ücretli wordpress plugins özellikle belirtilir.

 1. WordPress Related Posts
 2. Jetpack
 3. Contextual Related Posts
 4. Smilar Posts
 5. Related Post Thumbnails
 6. Related Post for WordPress
 7. CP Related Posts
 8. Relevant

Bu liste altında ücretli ve ücretsiz WordPress inceleme eklentileri, rating, like buton, review, star puanlama eklentileri listelenmektedir.Ücretli wordpress plugins özellikle belirtilir.

 1. WP Review
 2. WP Post Rating
 3. Rating Widget – Star Review System
 4. WP Like Button
 5. WP Product Review

WordPress, PHP dili ile geliştirilmiş en yaygın içerik yönetim sistemidir.Dünyada internet sitelerinin 20% si WordPress alt yapısını kullanıyor.

Bu listenin oluşturulma amacı, aradığınız bütün wordpress eklentilerini tek bir yerde bulmanıza yardım etmektir.Listede bulacağınız WordPress eklentileri, onlarca kategoriye ayrılarak daha kolay arama yapmanızı ve aradığınız içeriği bulmanızı amaçlamaktadır.Örneğin WordPress sosyal medya eklentisi, en çok kullanılan eklentidir.Bu listede WordPress sosyal medya eklentileri başlığı altında onlarca sosyal medya eklentisi bulabileceksiniz.

WordPress kullanımının yüksek olması ve bu oranın her gün daha fazla yükselmesinden dolayı, Wordpres tabanlı siteler için sürekli yeni eklentiler ortaya çıkmaktadır.Yukarıdaki wordpress plugins ( Wordpre eklentileri ) listesi devamlı olarak güncellenecektir.

Şuanda bu liste wordpress sosyal medya paylaşım eklentileri, SEO eklentiler, güvenlik eklentileri, cache eklentileri, iletişi formu ve üyelik eklentileri, inceleme, rating eklentileri, slider ve benzer içerik wordpress eklentileri kategorilerine ayrılmıştır.

Bu WordPress eklenti kaynağına katkı yapmak isterseniz, yorum kısmında listede olması gereken eklentiyi belirtebilirsiniz.