Tasarımcıların Takip Etmesi Gereken 11 Youtube Kanalı

Merhaba bugün ki yazımın konusu yine yararlı olacağını düşündüğüm Youtube kanalları ile ilgili olacak.Bir önce ki yazımda da belirtiğim gibi bu defa hedef kitlem tasarımcı veya tasarıma merak duyan herkes.Lafı fazla uzatmak istemiyorum.Tasarım ile uğraşıyor yada merak duyuyor,öğrenmek istiyorsanız mutlaka ama mutlaka bu video kanallarının hepsini ya da en azından bir kısmını takip etmeye çalışın.
Tasarımda ne kadar ileri olduğunuzun hiç önemi yok, çünkü bu kanallardaki videolardan bazıları eminim size yeni şeyler öğretecek ve ilham verecektir.O yüzden hiç vakit kaybetmeden daha önce takip etmediğiniz kanal varsa hemen takip edin ve yararlanın.İşte liste:

Howard Pinsky = Photoshop üzerine kapsamlı bir youtube kanalı.Hem photoshop program kullanımı,hem ipuçları hemde pratik videoları mevcut.
Matt Borchert = Photoshop,illustrator programları ve diğer tasarım araçları hakkın da detaylı videolar barındıran bir kanal.
Becky Kinkead = Yeni bir kanal içeriğinde illustrator,photoshop ve tasarım ipuçları bulunuyor.

Swerwe = Tasarım ipuçları ve özellikle spead-art videoları bulabileceğiniz güzel youtube kanalı.
Teela Cunningham = Illustrator,Photoshop ve Indesign videoları bulabileceğiniz bir başka grafik tasarım kanalı.
UX Mastery = UX Design (Kullanıcı Deneyim Tasarım) konusunda videoları bulunan, UX Design severler tarafından takip edibilecek bir kanal.
Will Paterson = Tasarım konusunda ipuçları barından, iyi bir kardeşimize ait youtube kanalı.
Glyn Dewis = Fotoğraf düzenleme ile ilgilenenler için biçilmiş kaftan niyetinde bir kanal.
CreationNation = Photoshop dersleri bulabileceğiniz bir başka kanal.
Mt. Mograph = After Effect üzerinde oldukça ilginç ve güzel video anlatımlar bulunduran faydalı bir kanal.
Armagan Videos = Tasarım üzerine birçok farklı alan da güzel bilgiler veren yerli bir kardeşimizin kanalı.

Evet tasarımcılar için Yotube kanalları yazımın sonuna geldim..Bir önceki yazım ile birlikte yeni bir Youtube kanalları serisi başlattım.Bir sonra ki yazım da(henüz karar vermedim) çizim öğrenebileceğiniz kanalları yada front-end developerlar için önerdiğim kanalları yayınlayacağım.Sonra ki yazımda görüşmek dileği ile.

Son olarak listeye katkı sağlamak isterseniz, aşağıda yorumlar kısmında eklemek istediğiniz kanalı belirtebilirsiniz.Liste katkılarınızla güncellenebilir.

Bunları da beğenebilirsin